آنلاین تکست

پایگاهی برای دانلود کتاب‌های دانشگاهی انگلیسی
شما می‌توانید جدیدترین کتاب‌ های الکترونیکی در رشته‌های ادبیات، هنر ، فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، پزشکی و سینما را بدون محدودیت زمانی و بدون انقضا بصورت فایل PDF دریافت کنید.

امکان درخواست کتاب در آنلاین تکست

اگر نیاز به کتاب خاصی دارید که در سایت پیدا نکردید می‌توانید در پروفایل کاربری خود با ثبت عنوان کتاب و نویسنده و سال نشر آن ، کتاب مورد نظر خود را حداکثر ظرف 48 ساعت دریافت نمایید!

logo

ابزارهای الکترونیکی همچون لپ تاپ، کامپیوتر یا تبلت، بستر جدیدی را برای مطالعه، فراهم آورده‌اند. با وجود چنین ابزارهایی، تمایل به کتاب‌های کاغذی به دلایل مختلف ازجمله هزینه بیشتر، نیاز به فضای نگهداری فیزیکی و فرسودگی با گذشت زمان، کاهش پیدا کرده است و در مقابل علاقه به کتاب‌های الکترونیک یا E-Book به دلیل در دسترس بودن در همه جا، عدم نیاز به مراجعه حضوری و … گسترش یافته است.

سایت آنلاین تکست با آگاهی به مشکلات عدم دسترسی به کتاب‌های خارجی و انگلیسی به دلیل تحریم‌ها، قیمت بالای کتاب ها و مشکلات ارزی، پایگاهی جهت خرید کتاب‌های خارجی ایجاد و کتابخانه ای با بیش از هزار جلد از جدیدترین کتاب ها فراهم نموده است. لازم بذکر است که کتاب‌های خریداری شده از سایت آنلاین تکست در پروفایل کاربری کاربران برای همیشه باقی می‌ماند.

ممکن است با جستجو در بانک اطلاعاتی کتاب آنلاین تکست، کتاب موردنظر خود را پیدا نکنید؛ جای نگرانی وجود ندارد شما می‌توانید در پروفایل کاربری خود  مشخصات کتاب مورد نظرتان را ثبت کنید تا طی فرآیند حداکثر 48 ساعته کتاب مورد نظر در دسترس شما قرار گیرد.

کتاب‌های قرار گرفته در پایگاه دانلود کتاب آنلاین تکست با حداکثر 10 درصد قیمت اصلی کتاب به فروش می‌رسند و لذا به صرفه و مناسب برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران می‌باشند.

دسته‌بندی کتاب‌ها

book design