آنلاین تکست

شما می‌توانید جدیدترین کتاب‌ های الکترونیکی در رشته‌های ادبیات، هنر ، فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، پزشکی و سینما را بدون محدودیت زمانی و بدون انقضا بصورت فایل PDF دریافت کنید.

امکان درخواست کتاب در آنلاین تکست

اگر نیاز به کتاب خاصی دارید که در سایت پیدا نکردید می‌توانید در پروفایل کاربری خود با ثبت عنوان کتاب و نویسنده و سال نشر آن ، کتاب مورد نظر خود را حداکثر ظرف 48 ساعت دریافت نمایید!

logo

به وبسایت آنلاین تکست، فروشگاه آنلاین مقالات علمی خارجی و کتاب های علمی و دانشگاهی، خوش آمدید. ما با افتخار اعلام می‌کنیم که از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم.

با توجه به تحریم‌های اقتصادی در کشورمان و همچنین قدرت خرید پایین برخی از هموطنانمان، تصمیم گرفتیم این وبسایت را ایجاد کنیم تا بتوانیم نیازهای علمی و دانشجویان و اساتید را برآورده کنیم. هدف ما ارائه مقالات علمی با کیفیت و کتاب‌های علمی و دانشگاهی معتبر به صورت آنلاین است.

در وبسایت آنلاین تکست، شما قادر خواهید بود تا به راحتی از طریق جستجوی پیشرفته، به صدها کتاب علمی و مقاله دسترسی پیدا کنید. البته با وجود تعداد بالای مقالات و کتاب ها بدیهی است قراردادن و گنجاندان تمام کتاب ها و مقالات درون سایت امری غیر ممکن است. لذا شما می توانید درخواست خود را برای هر مقاله و کتاب برای ما ارسال کنید تا ما آن را برای شما در کوتاه ترین زمان تامین کنیم.

تیم ما از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شده است که به ارائه خدمات با کیفیت و به موقع به مشتریان عزیز علاقه‌مندند. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا پشتیبانی، همواره در کنار شما خواهیم بود.

ما مفتخریم که بتوانیم در ارتقای سطح علم و دانش در کشورمان نقشی ایفا کنیم و به دانشجویان و اساتید عزیز کمک کنیم تا در مسیر پژوهش‌های خود پیشرفت کنند.

با تشکر از انتخاب شما و اعتمادی که به ما دارید.

 

دسته‌بندی کتاب‌ها

book design